Pre tehotné ženy

Jednou z jej najdôležitejších funkcií je prenášať kyslík z pľúc do všetkých buniek a tkanív organizmu. Kyslík sa transportuje pomocou červených krviniek, v ktorých sa viaže na červené krvné farbivo hemoglobín. Ak pri tomto procese dôjde k poruche – poklesu počtu červených krviniek a hladiny hemoglobínu, dostane sa do našich orgánov menej kyslíka. Takže ak je dostatok kyslíka pre matku, zlepší sa obeh krvi a tým aj výživa plodu. Kyslík je efektívny a bezpečný spôsob ako udržať matku a plod v plnom zdraví. Ak budete poskytovať plodu dostatok čistého kyslíka, zvýšite tým jeho IQ, imunitu a čo viac, budete tým preventívne predchádzať chudokrvnosti matky i dieťaťa.

Pre Študentov

Mozog potrebuje kyslík k bezchybnej činnosti a duševnej koncentrácii. Pre bežnú činnosť mozgu, je potrebná dostatočná zásoba kyslíka. Keď sa potrebujeme koncentrovať či si niečo zapamätať, mozgová aktivita a potreba po vyššom objeme kyslíka stúpa. V prípade nedostatku kyslíka potom mozgová aktivita môže byť tlmená ospalosťou a únavou. Ak nemá mozog dostatok kyslíka, prestane pracovať. Zvýšený prísun čistého kyslíka zvýši schopnosť učiť sa tým, že pomôže prekonať organizmu psychickú i duševnú únavu a dodá tento vzácny kyslík, kde to pri učení najviac potrebujeme – do mozgu.

Pre pracujúcich

Vidíme veľa prepracovaných a vyčerpaných ľudí z dôsledku poklesu koncentrácie kyslíka. V dôsledku vydýchaného vzduchu v kanceláriách v kombinácii so zvýšenou teplotou a duševným napätím vedú k pocitom ťažkosti, zvýšenej únave, mikrospánku, bolestiam hlavy a kŕčom. Je to zvýšené riziko respiračných chorôb u profesií, ktoré trávia väčšinu pracovného času v prašných mestách. Proti stresu a bolestiam hlavy pri nadmernej námahe, duševnej či fyzickej, bolestiach hlavy a pri pobyte v nevetraných miestnostiach, sa nároky na kyslík výrazne zvyšujú. Pri dostatočnom nasýtení čistým kyslíkom pocítite prísun energie, únava a stres, ktoré sú dôsledkom námahy, náhle ustúpia, dýchanie sa upokojí a sústredenosť sa rýchlo obnovuje.

Pre seniorov

Starnutie nie je choroba, ale fyziologický, zákonitý, nezvratný a postupný proces, teda prirodzené obdobie života. Každý jedinec starne inak. Môžeme rozoznať veľké individuálne rozdiely. Nedostatok kyslíka môže byť aj príčinou predčasného starnutia. Organizmus, ktorý sa dostatočne okysličuje, vďaka väčšiemu prekrveniu lepšie funguje a pomalšie starne. Inhalácia kyslíka zlepšuje spánok, kvalitu pokožky, vlasov, nechtov a pleti. Inhalácia kyslíka je prevencia pri liečbe senility. Bolestivé kĺby, pri bežných každodenných činnostiach, veľmi znepríjemňujú život. Preto je veľmi dôležité udržiavať kĺby zdravé. Pravidelným okysličovaním kĺbov a svalov dochádza k zlepšenie pohyblivosti a ústupu bolesti.

Pre športovcov

Pri výkone, množstvo kyslíka, ktoré vdychujeme, hrá veľmi dôležitú úlohu. Do krvi sa pri práci svalov uvoľňuje oxid uhličitý, ktorý vytláča kyslík a okysličuje krv. Svaly spočiatku pracujú bez kyslíka (anaeróbne), ale hneď akonáhle uplynie čas (1-2 min) , kyselina mliečna, ktorá spôsobuje únavu, sa začne usadzovať vo svaloch. Ale ak je poskytnutý kyslík, kyselina mliečna sa rozloží a stáva sa zdrojom ďalšej energie. Kyslík potrebujú nielen svaly k vyššiemu silovému výkonu a vytrvalosti, ale aj mozog k duševnej koncentrácii. Vďaka kyslíku sa začínajú spaľovať tukové zásoby, ktoré obsahujú dvakrát toľko energie, ako pečeňové a svalový glykogén a svalové bielkoviny. Športovec nasýtený čistým kyslíkom to pocíti zvýšením energie a predĺžením výdrže. Profesionálni, najmä zahraniční športovci veľmi radi a často používajú kyslíkovú terapiu na zlepšovanie svojho výkonu, na urýchlenie regenerácie organizmu v tréningovom procese, v predsúťažnej príprave či priamo pri výkone športovej aktivity.

Pre fajčiarov

Fajčiari majú dvojnásobne až trojnásobne nižšiu zásobu kyslíka, v dôsledku inhalovania oxidu uhoľnatého z cigariet. Horiaca cigareta obsahuje okolo 4000 rozličných nebezpečných látok ako sú nikotín, decht, oxid uhoľnatý a dym. Spojenie hemoglobínu s kysličníkom uhoľnatým je 200-krát pevnejšie ako s kyslíkom. Fajčenie zabraňuje prenosu kyslíka krvou a vytesňuje tak z organizmu životodárny kyslík. Oxygenoterapiou zregenerujete pľúca a očistíte organizmus od toxínov.

Pre skrášľujúce procedúry

Okysličená krv zásobuje kyslíkom každú zo 60 biliónov buniek v tele a zbavuje organizmus toxických látok. Rovnako ako naše telo potrebuje kyslík aj naša pleť. Cez naše póry a tukové žľazy v pokožke sa vlhkosť a mastnota neustále vylučujú z tela. Je to nepotrebný odpad, ktorý vzniká pri tom, ako sa telo prispôsobuje vonkajšiemu prostrediu. Pokožka tiež vylučuje jedovatú uhličitú kyselinu a tak cez pokožku dýchame. Kyslík, ktorý si pleť berie z atmosféry, prestúpi do hĺbky 0,4 milimetra, teda presne do miesta, kde ho pleť potrebuje najviac. Tam potom stimuluje bunkový metabolizmus a pomáha bunkám v rýchlejšej regenerácii. Nechať pleť voľne dýchať je podstatou jej sviežeho, zdravo vyzerajúceho a žiarivého vzhľadu. Vďaka transportu kyslíka krvným riečiskom, za priechodu krvi kapilárami, sa pokožka vyživuje. Ak dýchame dostatok kyslíka, zrýchli sa metabolizmus všetkých buniek v tele a tým aj vylučovanie nahromadených plynov (CO, CO2) a iných odpadov. To udržuje telo v rovnováhe. Pokožka je potom pevná a pružná. Toto je tajomstvo krásy vykonávané telom.
 • pôsobí proti bolesti hlavy a migrénam
 • obnoví a regeneruje bunky v celom organizme
 • urýchli mozgovú činnosť a zvyšuje koncentráciu
 • čistí krv a odbúrava toxíny z organizmu
Do konca ponuky ostáva:
Špeciálna ponuka
60 min. 16€ 12,99€
Objednať sa
15 min.
4 €
 • regeneruje mozgové bunky
 • pôsobí proti bolesti hlavy a migrénam
 • pôsobí proti Alzheimerovej chorobe
30 min.
8 €
 • okysličuje kĺby
 • prevencia proti NCNP (náhla cievna mozgová príhoda)
 • upokojuje nervový systém
60 min.
16 €
 • zvýši koncentráciu mozgovej činnosti
 • regeneruje mozgové bunky
 • pôsobí proti bolesti hlavy a migrénam
 • detoxikuje organizmus
 • zvýši fyzickú a psychickú výkonnosť
 • zrýchli metabolizmus a pomáha odbúrať tuky
 • oddiali proces starnutia
 • prirodzene vyhladí vrásky
 • zlepší cievne prekrvenie v organizme
 • upokojí nervový systém
 • priaznovo pôsobí u fajčiarov
 • je zdrojom vašej dobrej nálady